몽마르뜨 숭인 24시 셀프 체크인 3룸 퀸4 최대8인 얼음정수기 비데 종로 동묘역 명동 동대문 가족 단체

  • 38 m²

Umístěný ve čtvrti Jongno-Gu v 20 minutách chůze od Kongresové centrum Dongdaemun Design Plaza, 38 m² apartmán 몽마르뜨 숭인 24시 셀프 체크인 3룸 퀸4 최대8인 얼음정수기 비데 종로 동묘역 명동 동대문 가족 단체 se může ubytovat až 8 hostů. Tento apartmán zahrnuje 1 ložnic, 1 koupelen a kompletní kuchyni.

Z některých pokojů je výhled na město.

Ubytování nabízí hlavní umístění, kousek od Naksan Mjogaksa. Věž N Seoul je méně než 10 minut jízdy od apartmánu. V 500 metrech se lze dostat k různým jídelnám, včetně KyoChon a Korea Whole Chicken. Apartmán je 5 minut chůze od stanice metra Sinseol-dong a 600 metrů od stanice autobusů Bomun Office.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near 몽마르뜨 숭인 24시 셀프 체크인 3룸 퀸4 최대8인 얼음정수기 비데 종로 동묘역 명동 동대문 가족 단체 Soul
Peach
Cena pouze pro mobilní zařízení

Peach

9.4
Výjimečný 26 recenzí
359 m od ubytování
USD 164 USD 148
za noc
Large Space Dongmyo Station, Dongdaemun, Ddp, Gyeongbokgung Palace, Gwangjang Market, Airport Bus 8 Minutes, 5 Beds, 3 Rooms
Cena pouze pro mobilní zařízení

Large Space Dongmyo Station, Dongdaemun, Ddp, Gyeongbokgung Palace, Gwangjang Market, Airport Bus 8 Minutes, 5 Beds, 3 Rooms

10
Skvělý 2 recenze
393 m od ubytování
Deluxe Modern Near Dongmyo
Cena pouze pro mobilní zařízení

Deluxe Modern Near Dongmyo

9.8
Skvělý 8 recenzí
412 m od ubytování
USD 60 USD 54
za noc

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    Služby v ubytování

    • Ostraha

    V kuchyni

    • Sušička
    • Kuchyňské potřeby

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Topení
    • Zvukotěsné pokoje
    • Sedací kout
    • K dispozici čaj a káva
    • Jídelní stůl

    V koupelně

    • Pračka
    • Toaletní potřeby zdarma

    Zařízení

    • LCD TV

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě
    • Detektory kouře
    • Hasicí přístroje

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 16:00 do 23:59
    Odhlášení: do 11:00
    Číslo licence제 2025-156259 호
    Často kladené otázky
    • ❓
      Jaké známé atrakce jsou v blízkosti apartmán 몽마르뜨 숭인 24시 셀프 체크인 3룸 퀸4 최대8인 얼음정수기 비데 종로 동묘역 명동 동대문 가족 단체 apartmán?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán 몽마르뜨 숭인 24시 셀프 체크인 3룸 퀸4 최대8인 얼음정수기 비데 종로 동묘역 명동 동대문 가족 단체 apartmán patří mimo jiné Nákupní ulice Myeongdong Shopping Street, Kongresové centrum Dongdaemun Design Plaza, Věž N Seoul.
    • ❓
      Kolik stojí pobyt v apartmán 몽마르뜨 숭인 24시 셀프 체크인 3룸 퀸4 최대8인 얼음정수기 비데 종로 동묘역 명동 동대문 가족 단체?
      Cena pronájmu apartmán 몽마르뜨 숭인 24시 셀프 체크인 3룸 퀸4 최대8인 얼음정수기 비데 종로 동묘역 명동 동대문 가족 단체 je 143 $.
    • ❓
      Jaké možnosti stravování najdu v blízkosti apartmán 몽마르뜨 숭인 24시 셀프 체크인 3룸 퀸4 최대8인 얼음정수기 비데 종로 동묘역 명동 동대문 가족 단체 apartmán?
      Mezi restaurace v blízkosti apartmán 몽마르뜨 숭인 24시 셀프 체크인 3룸 퀸4 최대8인 얼음정수기 비데 종로 동묘역 명동 동대문 가족 단체 apartmán patří restaurace KyoChon a Korea Whole Chicken, které se nacházejí jen asi 6 minut chůze.
    • ❓
      Je v apartmán 몽마르뜨 숭인 24시 셀프 체크인 3룸 퀸4 최대8인 얼음정수기 비데 종로 동묘역 명동 동대문 가족 단체 připojení k internetu?
      Ano, apartmán 몽마르뜨 숭인 24시 셀프 체크인 3룸 퀸4 최대8인 얼음정수기 비데 종로 동묘역 명동 동대문 가족 단체 nabízí Wi-Fi.
    • ❓
      Jaká je velikost toto ubytování typu apartmán?
      Toto ubytování typu apartmán má celkovou výměru 38 m².

    Umístění

    Map

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    몽마르뜨 숭인 24시 셀프 체크인 3룸 퀸4 최대8인 얼음정수기 비데 종로 동묘역 명동 동대문 가족 단체 Soul

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít